Web sitemize hoşgeldiniz.

Enes Batur Hangi Üniversiteye Gidiyor?

27 Ağustos 2018

Youtuber Enes Batur son zamanlarda yaptığı işler ile dikkat çeken bir isim. Youtube için içerik üreten ve gelirini buradan elde eden Enes Batur’un 3 milyona yakın abonesi bulunmaktadır. Aslen Antalyalı olan Enes Batur 9 Nisan 1998 doğumludur. Son dönemde adından sıkça söz ettiren Youtuber Enes Batur kimdir sorusu merak edilmektedir.

Enes Batur Kimdir?

Enes Batur, Youtube platformu için içerik üreten 20 yaşında bir gençtir.  YouTube üzerinde kanal açarak uzun yıllardır Youtuberlık yapan Enes Batur, Türkiye’nin ilk YouTuberlar arasında bulunur. Enes Batur nereli; Antalya’da doğup büyüyen Enes Batur’un asıl adı Ene Batur Sungurtekin’dir. Sosyal Medyanın her bir platformunda milyonlarca takipçisi bulunmaktadır. Öncelikle bilgisayar oyunları ve konsollar hakkında video çeken Enes Batur, daha sonra konularını genişleterek birçok alanda içerik üretmeye devam etmiştir. Özellikle küçük yaş izleyici kitlesine sahip Enes Batur, Youtube kanalını aktif olarak kullanmaya devam etmektedir.

Enes Batur Hangi Üniversitede Okudu?

Enes Batur, Uluslararası Antalya Üniversitesinde öğrencidir. Bilgisayar mühendisliği bölümünde öğrenimine devam etmektedir. Enes Batur Bilgisayar mühendisliği öğrencisi olduğu için Youtube işine ilk olarak bilgisayar oyunları ve oyun konsollarını inceleyerek giriş yapmıştır. Video kurgu ve düzenlemelerini de kendisi yapmaktadır.

Enes Batur Hayal Mi Gerçek Mi?

Enes Batur geçtiğimiz aylarda ilk filmini çekerek sadece tek platformda olmayacağını belirtmiştir. Enes Batur Hayal Mi Gerçek Mi? Adlı filmi ile oldukça beğeni toplayan genç youtuber aynı zaman diliminde vizyona giren Cem Yılmaz filmini gişede geride bırakmıştır. Genç kitle tarafından oldukça sevilen Enes Batur yaptığı film ile dikkatleri üstüne toplamıştır.

Enes Batur Youtuber Ödülünü Nereden Aldı?

Youtuber Enes Batur geçtiğimiz aylarda En İyi YouTuber ödülü alarak başarısını kanıtlamıştır. Uzun yıllardan beri YouTube içinde olan Enes Batur, kendisi gibi başarılı birçok ismi geride bırakarak ödülü almaya hak kazanmıştır. En iyi YouTuber ödülünü Enes Batur’a Şeyma Subaşı takdim etmiştir. Enes Batur’un sosyal medya hesaplarında toplamda 5,6 milyon takipçisi bulunmaktadır. Gün geçtikte takipçi sayısı artmaya devam etmektedir.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ