Web sitemize hoşgeldiniz.

Erkek Bebek Örgü Modelleri Ve Yapılışları Anlatımlı, 2019 Erkek Bebek Yelek Modelleri

Erkek bebek örgü modelleri ve yapılışları anlatımlı şekilde verilen kriterlere uygun şekilde uygulamaya koyulduğu zaman elde edeceğiniz tasarım en az dışarıdan satın alacağınız modeller kadar dikkat çekici olacaktır. Modelleri evinizde üretmek bebekleriniz için çok daha sağlıklıdır. Farklı kimyevi işlemlerden geçirilmiş olan kıyafetler ile çocuğunuzun sağlığını tehlikeye atmadan ve daha makul fiyatlar ile modelinizi oluşturabilirsiniz.

Model Nasıl Ortaya Çıkarılır?

Açıklamalı bebek örgü modelleri kapsamında sistemin ortaya çıkabilmesi için şu adımların tamamlanması gerekmektedir;

  • Modelin 65 ilmek başlanması gerekmektedir. Başlangıç kısmından itibaren 5 sıra kadar haraşo örülmelidir.
  • Haraşo olarak ördüğünüz bu kısım modelin lastik olarak adlandırılan bölümünü oluşturacaktır.
  • Lastik kısmının örülmesinden sonra toplamda 20 santim olacak şekilde Selanik örgüye başlanmalıdır. Bu kısımda kola altına kadar Selanik örülmeye devam edilmelidir.
  • 4 adet sol 4 adet de sağ taraftan keserek kol oyuntularını tamamlayabilirsiniz. Bu kesim işlemleri sırasında özellikle dikkatli olunmalıdır. Modellerin kesim ve başlangıç kısımları ortaya çıkacak olan kıyafetin modelinin kalitesini en net belirleyen unsurlardandır.

Erkek bebek örgü modelleri ve yapılışları anlatımlı olarak bu adımlara riayet edilerek harika bir şekilde ortaya çıkarılacaktır. Siz de modeli muntazam olarak ortaya çıkarabilir ve ek süslemeler ile daha gösterişli bir hale getirebilirsiniz.

Modelin İp Seçiminde Nelere Dikkat Edilmelidir?

Erkek yelek örgü modelleri anlatımlı konu başlığı kapsamında çocukların alerjik reaksiyon göstermemeleri ve daha sağlıklı bir şekilde yeleklerini kullanabilmeleri için ayrıca dikkatli olmaları gerekmektedir. Alerjik testlerden geçirilmiş olan iplerin tercih edilmesi gerekmektedir. Bu şekilde uzun seneler boyunca sağlık konusunda herhangi bir sorun yaşamadan çocuklarınızın kullanabileceği yelekler, hırkalar ve patikler hazırlayabilirsiniz.

Ek Süslemeler Yapın

Kolay bebek yelekleri örgü modelleri anlatımlı olarak incelenen modellere bakıldığı zaman özellikle ek süslemelerin ne denli önem arz ettiği net olarak anlaşılmaktadır. Modellerde en sık kullanılan ek süsleme ise düğmelerdir. Bu düğmelerin modele iliştirilmesi sırasında oldukça dikkatli olunmalıdır. Çocukların yutma gibi bir sorun çıkarmamaları için bölgeye sıkı bir şekilde rapt edilmelidir.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ