Web sitemize hoşgeldiniz.

İğne Aparatıyla Motif Yapımı Anlatımlı, İğne Aparatından Motif Yapımı Tarifi Ve Çeşitli Motif Örnekleri

İğne aparatı ile motif yapımı aynı zamanda 40 iğne oyası olarak da tanımlanmaktadır. Klasik oya yapımından hoşlanmıyorsanız sizin için bu modelleri kullanmak daha pratik ve hoş bir tasarımın ortaya çıkmasını sağlayacaktır. Modellerin her birinin evinize hem modern hem de geleneksel bir hava katacağını son senelerin trendi olan bu ikiliği yansıtacağını bilmelisiniz. Aynı modellerin dışarıdan satın alınması durumunda ne denli yüksek fiyata mal olacağı net olarak görülmektedir. Bu nedenle süslemelerin evde yapılması çok daha memnuniyet verici olacaktır.

Motif Nasıl Ortaya Çıkarılır?

İğne aparatıyla motif yapımı anlatımlı olarak şu detaylar üzerine kurulu bir biçimde şekillendirilmelidir;

  • Toplu iğne kasnağını elinize almalısınız. İpliği orta kısmından geçirmelisiniz.
  • Öncelikli olarak renkler üzerinden eşleştirmeler gerçekleştirmelisiniz. İğnelik zaten renklere göre şekillendirildiği için bunu yapmak çok da zor olmayacaktır.
  • Karşılıklı olarak iğneler arasında ip dolama işlemlerini tamamlamalısınız.
  • Karşılıklı ikişer sıra ip dolayarak ana taslağınızı oluşturmalısınız.

İğne aparatıyla motif yapımı anlatımlı olarak bu motif üzerine şekillendirildiği zaman kusursuz bir sonuç ortaya çıkacaktır. Hem klasik oya olarak hem de farklı kıyafetlerde ya da el işlerinizde kullanabilirsiniz.

Havlu Kenarı Yapılır Mı?

Toplu iğne aparatı ile yapılan havlu kenarı da oldukça şık ve kusursuz bir görünüme sahip olacaktır. Modellerin kendini göstermesi için beyaz ve yumuşak havlular üzerinde kullanılması tavsiye edilmektedir. Bu şekilde model harika bir şekilde yansıyacaktır. Havlu kenarı olarak ayarladığınız bu ürünleri iliştirirken de büyük özen göstermelisiniz. Kasnakta iğne oyası modelleri özellikle çeyiz hazırlayan kişiler için muhteşem bir seçenek olacaktır.

Başka Nerelerde Kullanılır?

İğneli dantel kasnağı yapımı sonrasında bu elde ettiğiniz modeli havlularınızın dışında bütün el işlerinizin süslenmesinde kullanabilirsiniz. Hatta son senelerde modern kıyafetlere de bu şekilde eklemeler yapmak sizin için harika bir seçenek olacaktır. Siyah gömleklerin yaka kısmına elde ettiğiniz bu temel motifi ekleyerek muhteşem bir tasarım elde edebilirsiniz. Kullanım alanı oldukça geniş olan bu modelin kendini göstermesi için kontrast yaratacak olan renkler üzerinde kullanılmalıdır.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ