Web sitemize hoşgeldiniz.

İğne Oyası Havlu Kenarları Fiyatları, İğne Havlu Kenarı Modelleri, Fiyatları

İğne oyası havlu kenarları fiyatları incelendiği zaman ürünlerin ana materyallerine gelen son zam ile beraber ödemeniz gereken tutarın da direkt olarak arttığını görebilirsiniz. Bu nedenle satın almaktan ziyade kendi modellerinizi kendinizin oluşturmanız hem daha kaliteli hem de daha hoş olacaktır. Kısa bir süre içerisinde modellerin muntazam bir biçimde taslağını çıkararak havlu kenarlarınızı çok daha şık bir hale getirebilirsiniz.

Model Nasıl Ortaya Çıkarılmalıdır?

İğne oyası havlu kenarları fiyatları konusunda sıkıntı yaşayan ve kendi modelini çıkarmak isteyen kişilerin uyum sağlaması gereken noktalar;

  • İğnenize ipinizi geçirmelisiniz. Zürafa kısmından başlamalısınız. İp üstte kalacak şekilde iğne kumaştan geçirilmelidir.
  • Diğer sıra için iğnenin üst kısmına ip iki kere dolanmalıdır. Bu işlem sırasında muhakkak ipin iğnenin üst kısmında olmasına özen göstermelisiniz.
  • Bu şekilde zürafanızı oluşturabilir ve modeli bu zürafanın üzerine kurabilirsiniz.

İğne oyası havlu kenarı satanlar tarafından yapılan ürünleri satın almaktansa kendi modelinizi çıkarmanız sizin için çok daha makul olacaktır. Hatta kendi yarattığınız modelleri de piyasanın altına kar elde edecek şekilde sunabilirsiniz.

Hangi Havlulara Uygun Bir Modeldir?

Satılık havlu kenarları fiyatları modelin hangi havlu üzerine yapıldığına göre de değişim göstermektedir. İşleme yapılan havlunun kalitesi artış gösterdikçe sizin de ödemeniz gereken tutar artacaktır. Bu nedenle evde toptan alarak daha makul fiyatlardan satın alımınızı tamamlama imkanını da elde edebilirsiniz. Modellerin şekillenmesi için kullanılan iplerin kalitesi de aynı derecede önemlidir. İğne oyasının havlu kenarına daha kolay uygulanması ve modelin kendini göstermesi için ince ve açık renk havlular tercih edilmelidir. Bu şekilde modellerin hem uygulanması çok daha kolay olacaktır hem de çok basit bir model yapsanız bile açık renkte kendini direkt olarak belli edecektir.

Havlular Nasıl Muhafaza Edilmelidir?

İğne oyası havlu kenarı yapımı sırasında gösterilen aynı özenin muhafaza işlemleri sırasında da gösterilmesi gerekir. Özellikle havluların sıcak suda yıkanmaması ve makinelerde sıkma devrinin de en düşüğe getirilmesi gerekmektedir. Ancak bu şekilde iğne oyalarında herhangi bir sorun yaşamadan kullanıma devam edebilirsiniz. Yıkama işleminden sonra oya kısımlarına ütü geçmeniz tavsiye edilir. Bu şekilde daha muntazam duruşa sahip bir örnek de elde edebilirsiniz.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ