Web sitemize hoşgeldiniz.

Küçük Prens Artık Kupa Bardaklarda!

28 Ocak 2018

Özel temaları bulunan kupa bardak çeşitleri kapsamında Küçük Prens baskılarını da göreceksiniz. Son yıllarda bir hayli popüler hale gelen Küçük Prens üzerinden not defterlerinden kalemliklere kadar çeşitli aksesuarlara yer verilir. Buna bağlı olarak yine ilgi duyanların kupa bardaklarını da temin ettikleri bilinir. Sonuç olarak beyaz porselen bardak üzerinden baskıları kapsamında meraklılarını karşılamaya devam ediyor.

Kupa Bardaklarda Temalar Nelerdir?

Yüzlerce temaya kupa bardak modelleri üstünde yer verildiğini söylemek gerekiyor. Örneğin Küçük Prens dışında tavla zarı temaları da bulunan bardak modellerini göreceksiniz. Bunun gibi yaratıcı fikirlerin renkli baskılar kapsamında bardaklar üzerinde yerini alması söz konusudur.

Genel anlamda beyaz renkli porselen bardaklar üzerinden tema çalışmalarına gidilir. Ancak bunun dışında siyah renginden de yine bardak modelleri ile karşı karşıya kalmanız söz konusudur. Örneğin Micheal Jackson temalı olarak dahi siyah porselen üzerinden tema çalışmalarında bulunduklarını belirmek gerekiyor. Bunun gibi kişilerden ziyade özel yazıların da bardaklarda yerini alması söz konusudur.

Taraftar Kupa Bardakları Nerede Var?

Mağazalarda ayrı ayrı aramak yerine istediğiniz tarzda ki ilginç kupa bardak modellerini internetten yana temin edebilirsiniz. Örneğin taraftarların ilgisini çeken takım kupalarına yer verilir. Beşiktaş ya da Fenerbahçe takımlarını tutanların bu anlamda temalı olan seramik kupalara ilgi duyduklarını belirtmek gerekiyor.

Taraftar kupalarında takımın renkleri üzerinden baskıların sunulmasına özen gösterilir. Bu anlamda da seramik üzerinden uygun boya ürünlerinin kullanılması söz konusudur. Özellikle de uzun ömürlü olması adına koruyucu vernik yardımı ile boyamalar karşınıza çıkacaktır. Böylece uzun yıllar taraftar kupalarının aynı şekilde kullanımına yer vermeniz mümkün hale gelecektir.

Kupa Bardak Modelleri Ne Kadar?

Temalarına göre modellerin fiyatlarında büyük farklılıkların meydana gelmediğini belirtmek gereklidir. Direk olarak porselen şeklinde olan kupa bardak resimli şekilleri ile karşınıza çıkacaktır. Böylece resimlerine göz atmanız ve tercihlerde bulunmanız daha kolay olacaktır. Sonuç olarak tercihlerin akabinde de ödemelerden yana ilerlemeniz gerekir. İndirimli fiyatlar çerçevesinde kup bardakların satın alınması zor değildir. Bunun için kart bilgilerinizi sunmanız halinde uygun fiyatlardan temin etmeniz kısa sürecektir.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ