Web sitemize hoşgeldiniz.

Kupa Bardak Çeşitleri Arasından Seçiminizi Yapın

6 Şubat 2018

Almak istediğiniz hediye eğer kupa bardak ise seçiminizi en doğru şeklide yapın. Kupa bardak seçenekleri çok fazla olduğundan, seçiminizi karşı tarafı en mutlu edecek bardaktan yana yapmalısınız. Seramik, porselen, tahta malzemelerinin kullanılmasıyla oluşturulmuş olan bardaklar bulunuyor. Tüm seçenekler için çok farklı renk ve tasarımların kullanılmış olduğunu söyleyebiliriz.

Kupa Bardaklarında Seçim Nasıl Olmalı?

Dikkat etmeniz gereken en önemli husus aldığınız bardağın hediye edileceği kişinin zevklerini yansıtıyor olması. Rengini ve şeklini bunu göz önünde bulundurup seçebilirsiniz.

  • Ahşap Bardaklar: Seçiminizi ahşap bardaklardan yana kullanmak isteyebilirsiniz. Bu bardaklar el yapımıdır ve özel görünüme sahiptir. Bardakların obje olarak kullanılması da mümkündür. Görselin çok kaliteli olmasından kaynaklanan obje olarak kullanım, aldığınız bardağın her zaman göz önünde durmasını sağlar.
  • Seramik Bardaklar: Kupa bardakların seramik olanları da kupa bardak çeşitleri arasında yerini almakta. Siyah ve beyaz renklerinin seramik kupa bardaklarında en çok tercih edildiğini söyleyebiliriz. Futbol topu, tavla zarı gibi objelerin eklenmesi ile oluşturulmuştur.
  • Porselen Bardaklar: Alacağınız bardağın porselen olması da mümkün. Bu bardakların genellikle kapaklı olduğunu görüyoruz. Silikonlu olan kapakları sayesinde, içecek tüketmediğiniz bir anda bardağı kapatabilirsiniz. Kullanılan malzemeden ötürü herhangi bir tehlike yaratmıyor.

Değişik Tasarımda Kupa Bardaklar Hangileri?

Tasarım olarak farklı olan kupa bardaklarını da tercih etme şansınız var. Bardakların ilginç kupa bardak kategorisi içinde olması, tasarımlardan kaynaklanıyor. Kuru kafalı bardakların bu kategori içinde en ilgi çeken bardaklar arasında olduğunu göreceksiniz. Bunun yanında tiyatro maskesi tasarımı da beyaz seramik bardaklar arasında ilgi çekiyor. Notaların olduğu ve piyano simgesi ile oluşturulmuş bardaklar da göreceksiniz. İlgi duyduğunuz alandan bardak seçiminizi yapabilirsiniz.

Resimli Kupa Bardağı Var mı?

Kupanızın üstünde resminizin olmasını ister misiniz? Bunun için tek yapmanız gereken adlığınız bardağa fotoğraf baskısı yaptırmak olmaz. Kupa bardak resimli özelliği sayesinde, istediğiniz bardakta bir anınızın olmasını sağlayabilirsiniz. Hediye ettiğiniz kişi ile birlikte olduğunuzun fotoğrafınızın kupa bardağın üstünde olması hoş olabilir. Seçenekleri inceleyerek en uygun bardağı seçin.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ