Web sitemize hoşgeldiniz.

Kupa Bardak Resimli Modelleri Son Dönemlerde En Trend Olanlar

10 Mart 2018

Kupa bardak çeşitleri son dönemlerde insanlar arasında sene içerisindeki özel günlerde hediyelik eşya olarak tercih edilmeye başlanmıştır. Bunun sebebi ise bu bardak türünün bir çok modelinin olması ve gün içerisinde de son derece kullanışlı olmasıdır.

Özellikle son dönemlerde resim baskılı olan modeller en trend kupa bardaklardır. Sevdiğiniz bir dizi ya da filmden alıntı yapılmış olan yazı ve resimler sayesinde kupa bardağınızı kullanırken daha da keyifleneceksiniz. Örneğin doctor who resim baskılı kupa bardağınızı alarak televizyon karşısına geçerek doctor who dizinizi izleyebilirsiniz. Bu sayede keyfinizi de katlamış olursunuz.

Kupa Bardakların Ürün Özellikleri Nelerdir?

Kupa bardak ürünleri genel itibariyle seramik malzeme kullanılarak üretiliyor. Üretim sırasında birinci sınıf seramik malzeme kullanılıyor. Bu sayede küçük darbelere karşı olan dayanımı iyi oluyor. Aynı zamanda üzerindeki resim baskısı için kullanılan boyalar da kalıcı lake boyadır. Bu sayede yıkanması durumunda ya da kullanılması durumunda boya çıkmıyor.

Üstelik bu kupa bardaklar sıcak ya da soğuk her içeceği içerken kullanılabiliyor. Ne kadar sıcak olursa olsun ya da ne kadar soğuk olursa olsun son derece dayanıklı bir üründür.

Kupa Bardak Hediyelik Eşya Olarak Kullanılıyor Mu?

Ülkemizde kupa bardaklar hediyelik eşya olarak tercih edilebiliyor. Özellikle de bir erkeğe alacağınız kullanışlı hediye için kupa bardak resimli modelleri çok popülerdir. Tuttuğu futbol takımının resim baskılı ve logo baskılı kupa bardağını ona almanız durumunda çok sevinecektir.

Kupa Bardaklar Nerede Satılıyor?

Alışveriş merkezlerinde ya da şehir merkezlerindeki hediyelik eşya satan dükkanlara girdiğinizde ilginç kupa bardak modellerini bulabilirsiniz. Ayrıca online platformda hediyelik eşya satan sitelerde daha ilgi çekici resim baskılı kupa bardaklar da bulunur.

En Popüler Resim Baskılı Kupa Bardak Modelleri Hangileridir?

Son dönemlerde insanlar resim baskılı olan kupa bardakları daha sık tercih eder oldu. Doctor who baskılı prison break baskılı game of thrones baskılı modeller oldukça popülerdir. Aynı zamanda one piece gibi anime baskılı da bir çok kupa bardak modeli bulunmaktadır.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ