Web sitemize hoşgeldiniz.

Kupa Bardak Ürününde Değişik Renk ve Baskı Modelleri

16 Şubat 2018

Kupa bardak gün içerisinde o kadar çok kullanılır hale geldi ki insanlar kendi tarzlarını yansıtan renk ve model seçeneklerindeki bardakları satın alır oldular. Bu bağlamda üretici firmalar da kaliteli bir kupa bardak üretmenin yanı sıra model seçeneğinde çeşitli dizi ve film resimlerinin baskılandığı modelleri silikon kapak detaylı olan modelleri farklı tasarım modelleri ve 360 derece dönebilen figür detayı modelleri üretmiştir. Bu sayede her insan kendi zevkine göre ve tarzına göre en uygun modeli bu geniş kupa bardaklar havuzu içerisinden bulabilecek.

İlgi Çekici Silikon Kapaklı Kupa Bardak Modelleri Hangileridir?

Günümüzde özellikle de gençler arasında görebildiğimiz silikon kapak detaylı kupa bardak çeşitleri sayesinde içilen içecek bardaktan dışarıya dökülmesi engelleniyor.

Extra life garage retro baskılı silikon kapaklı porselen kupa gasoline benzin istasyonu retro baskılı silikon kapaklı porselen kupa riding a bicycle retro baskılı silikon kapaklı porselen kupa en çok satılan modelleridir.

İlgi Çekici Farklı Şekil Tasarımlı Kupa Bardak Modelleri Hangileridir?

Son dönemlerde farklı şekil tasarımlı olan ilginç kupa bardak modelleri de çok popüler şekilde satın alınmaya başlandı.

El bombası şeklinde kupa ahşap el yapımı kupa kemik tutacaklı kuru kafa tasarımlı kupa çoklu robocop tasarımlı seramik kupa canon objektif kulplu kupa bardak çeşitleri oldukça popülerdir.

İlgi Çekici Resim Baskılı Kupa Bardak Modelleri Hangileridir?

Kupa bardak resimli modelleri üzerinde önemli dizi ve film figürlerinin resim baskısı bulunuyor. Game of thrones severler için game of thrones resim baskılı kupa doctor who hayranları için doctor who resim baskılı kupa prison break severler için prison break resim baskılı kupa çeşitleri oldukça popülerdir.

İlgi Çekici 360 Derece Figür Detaylı Kupa Bardak Modelleri Hangileridir?

Son zamanlarda en çok sevilen kupa bardak çeşitlerinden birisi de 360 derece dönebilen figür detaylı kupalardır. Erdal bakkal simgeli beyaz kupa sinema klaketi simgeli beyaz kupa panda simgeli beyaz kupa harley davidson simgeli siyah kupa çeşitleri bunlar arasındaki en çok tercih edilen çeşitlerdir.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ