Web sitemize hoşgeldiniz.

Özel Görünümlü Kupa Bardaklar

10 Ocak 2018

Özel olarak tasarlanmış olan kupa bardak çeşitleri, sizin de kattığınız yorum ile harika bir hediye olabiliyor. Görünümün farklı olması kullanılan malzemelerin çeşitliliğinden kaynaklanıyor. Ancak bunun dışında görünümün farklı olmasında resimli olması da sayılabilir. Seçiminizi yaparken farklı tasarımı olan, farklı bir malzemeden üretilmiş olan bardak seçebilirsiniz. Ayrıca istediğiniz bardakta resim basılı olmasını istiyorsanız, o kategori üzerinden hareket edebilirsiniz.

Kupa Bardaklarında Seçim Nasıl Olmalı?

Bardağınızın özel olması istiyorsanız ya da hediye olarak alacaksanız ve sunduğunuz hediyenin sıradışı olmasını istiyorsanız; tasarım üzerinden farklı seçimlerin sunulduğu bardakları tercih etmelisiniz. Bu sayede hem sunduğunuz hediye beğenilir hem de siz o kupa bardak kullanıldıkça hatırlanmış olursunuz. Kupa bardak çeşitleri arasından ilk olarak seçiminizi kullanılan malzemeye göre yapabilirsiniz. Yani bardak hangi malzemeden üretilmişse, o kategorinin içinden bir seçim yapmanız mümkün.

Porselen bardakların tercih edilen bardaklar arasında yer alması, hem hafif olması hem de kolay temizleniyor olmasından kaynaklanmak. Eğer siz de özel görünüme sahip olan bir bardağınız olsun isterseniz kupa bardak resimli özelliğini porselen bardaklardan yana kullanabilirsiniz. Bardağınızın porselen malzemesinden yapılmış olması üstünde resminizin olmasına engel değil. Aldığınız kupa bardağına sonradan da resim bastırma şansınız olacak.

Ahşap kupalarda tercih edilen kupa bardaklardan. Kullanımının çoğu zaman aksesuar olarak işlev gördüğünü de söyleyebiliriz. Görseli hoş olmasından ötürü, salonunuzda bir köşede durmak için de uygundur. Ancak dilerseniz elbette aldığınız kupa bardağı bir şeyler içmek üzere kullanabilirsiniz.

Değişik Tasarımda Kupa Bardaklar Hangileri?

Bardakların farklı malzemelerden yapılıyor olması, tasarımlarının da çok farklı olmasını sağlamış. Bu sebeple ilginç kupa bardak seçeneği altında aramaların yoğun olduğunu söyleyebiliriz. Tasarımın ilginç olması, kupanın kuplunun farklı olmasından ya da bardağın dış yüzeyinde farklı objelerin olmasından kaynaklanıyor. Futbol topunun bardağın bir köşesinde döndüğünü görebilirsiniz. Ya da tavla zarı, bardağınızın ön yüzünde olabilir. Müziğe ilgi duyan kişiler için alabileceğiniz piyano objesinin olduğu bardaklar da var. Seçim sizin olacak. Beğendiğiniz ve fiyatının uygun olduğu kupa bardağı seçebilirsiniz.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ