Web sitemize hoşgeldiniz.

Sakallı İpten Paspas Modelleri ve Yapımı, Sakallı ipten paspas yapımı 3D Görünümlü Mop kinitting

Sakallı ipten klozet takımı yapımı ile yüzerce lira vererek alabileceğiniz banyo takımlarını kısa sürede kendi zevkinize göre imal edebilirsiniz. Maliyet bakımından oldukça düşük olsa da elde edilecek olan kalite son derece yüksek olacaktır.

Özellikle modellerin kendini göstermesi için ek süslemeler de yaparak kendi zevkinize uygun hale de getirebilirsiniz. Modeller oldukça basit olduğu için bu alanda yeni yeni tecrübe edinmeye başlayan kişiler dahi başarılı sonuçlar elde edecektir.

Adım Adım Paspas Yapımı

Sakallı ipten paspas modelleri ve yapımı konu başlığı altında izlenmesi gereken adımlar;

  • Model öncelikle banyo kaydırmazının üzerine işlenmektedir. Modelin ölçüsünü kendi banyonuza göre ayarlayabilirsiniz.
  • İlk deliğe ipi bağladıktan sonra 3 adet zincir çekmelisiniz. Dolama yapılmadan yan kutucuğa dolamadan batırılmalıdır. Akabinde tek seferde çıkılmalı bir adet de sağlama alma zinciri çekilmelidir. Bu işlem dolmadan sık iğne olarak da tanımlanır.
  • İşlem sırasında gevşek davranmak çok daha mantıklı olacaktır. Çok sıkı yapıldığı zaman sakallar kendini belli etmekte zorlanmakta ve hatta kaydırmazın rengi bile belli olabilir. Bu nedenle olabildiğince gevşek adım atılmalıdır. İkinci sıra ve daha sonrasında da aynı şekilde devam ederek paspasınızı oluşturabilirsiniz.

Sakallı ipten paspas modelleri ve yapımı sırasında bu adımların uygulanması ile paspasınızı hem şık hem de oldukça kullanışlı bir biçimde tasarlayabilirsiniz.

Farklı Unsurlar ile Süsleyin

Sakallı ipten paspas nasıl yapılır konu başlığında gerekli olan işlemlerin tamamlanmasından sonra kişiler ek süslemelere de geçebilirler. Özellikle modellerin yan kısımlarına marine temalı oncuklar ve ek süslemeler koymak modelin çok daha sorunsuz bir hale getirilmesini sağlayacaktır. Modelin tasarımı konusunda özellikle püskül detayını kullanan çok kişi vardır. Fakat bu de modelin kısa sürede ıslanmasına neden olabilmektedir.

Sakallı ipten paspas kaç numara ipten örülür sorusunun net yanıtı olarak herhangi bir cevap verilemez çünkü sakallı ipler zaten tek bir modelden oluşmaktadır. Bu da oldukça ince bir ip üzerinde tek tek iplerin sıralanması şeklinde püskül görüntüsünde olmaktadır. Ördüğünüz ip ne denli ince olursa hareket kabiliyetiniz de o denli artacaktır. Tığ ile tasarlanan bir model olduğu için kalın ipler ile işlem gerçekleştirmek daha zordur.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ