Web sitemize hoşgeldiniz.

Sigara Kullananlar İçin Farklı Aksesuarlar

5 Nisan 2018

Sigara kullananlar artık klasikleşmiş sigara kutularını yanında taşımak istemiyor olabilirler. Sigara paketi henüz sigara bitmeden eskimeye ve yıpranmaya başlıyor. Üzerindeki baskılar ile de hoş bir görüntüye sahip olmuyor. Sigara aksesuarlarına hediyelik eşya adı altında, internet sitelerinden ulaşmak da artık sizin için kolaylıkların içerisinde yer alıyor. Kupa bardaklar en popüler hediyeler olsa da farklı aksesuarları sigara kullananlara alabilirsiniz.

Sigara Paketleri Sizi Rahatsız Mı ediyor

Sigara paketleri sizi bir ortama girdiğinizde rahatsız ediyor ve cebinizden çıkartmamanıza neden oluyor olabilir. Sizler için düşünülüp tasarlanmış olan birbirinden güzel sigara aksesuarları ile bu sorunlarınıza son vereceksiniz.

Sigara Aksesuarları

Son zamanlarda büyük ilgi çeken sigara aksesuarları, her zaman olduğu gibi büyük ilgi görmektedir. Bu aksesuarlara internet sitelerinden ulaşabilir dilediğiniz ürüne kolaylıkla sahip olabilirsiniz. Her yaşta kullanılan bu sigaraların görünümünü farklılaştırmak ve kombin olarak kullanılması için her çeşitte ürünü elde edebilirsiniz. Her bütçeye uygu olan bu kombinler sizinde dikkatinizi çekecek ve kullanım kolaylığı ve görünümünden dolayı tercihlerinizin ilk sıralarında yer almaktadır.

Sigara Tabakaları

İnternet üzerinden bulabileceğiniz ve temin edeceğiniz her grupta ve her çeşitte sigara tabakaları sahip olabilirsiniz. Görünümü, desenleri ve şıklığı ile sizin de ilginizi çekecek olan bu tabakalar ile giydiğiniz her kıyafete de kombin olarak kullanabilirsiniz.

Sigara Ağızlıkları:

Sigaranıza farklılık katmak istiyor olabilirsiniz. Hem sağlığınız açısından karbon filtreli sigara ağızlıkları ile dumanın içerisindeki bazı zararlı maddeleri içerisinde hapsedecektir. Farklı desenlerde ve her bütçeye uygun bu sigara ağızlıklarını kullanmak sizin çok hoşunuza gidecektir. İster ahşap isterseniz de cam şeklinde sahip olacağınız bu sigara ağızlıkları kaliteli malzemesi ve uygun fiyatları ile internet sitesi üzerinden sizlerin karşınıza sunulmuştur.

Sigara küllükleri

 Sigarayı kullananlar için hazırlanmış olan birbirinden farklı bu sigara küllüklerine internet üzerinden ulaşabilirsiniz. Sigara küllüğünü evinizde bulundurmak için sigara kullanmanıza gerek olmayıp evinize gelen misafirler için de evinizde sigara küllükleri bulundurmanız gerekmektedir.

Çevirmeli uzun metal küllükler:  Çevirmeli uzun metal küllükler görünümü ile sizi etkileyecektir. Sigara içtikten sonra küllüğün ağzını çevirerek kapanmasını sağlar ve kullanılmış izmaritin hoş olmayan kokusunu içerisinde hapsetmiş olursunuz.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ