Web sitemize hoşgeldiniz.

Sigara Kullanırken Şıklık Arayanlar Zippo Ve Sigara Tabakası Kullanabilir

31 Mart 2018

Sigara kullanan kişiler için hediyelik eşya alternatifi oldukça çeşitli, ilgi çekici ve farklı olur. Çünkü tütün kullanma yöntemlerinin farklılığı kişileri cezbedebilir. Çeşitli ürünleri deneyimlemek isteyen kişiler için vazgeçilmez seçenekler olarak görülür. Bu hediyelik eşyaları sevdiğiniz kişilere vermenin pek çok avantajı bulunur.

  1. Öncelikle karşımızdaki kişinin ilgi alanına göre  bir hediye almış olduğumuz için hem kendimiz hem de karşımızdaki kişi almış olduğumuz bu hediyelik eşyadan memnun kalır.
  2. Fiyat konusunda uygun fiyatlı ve pahalı ürünler bulmak mümkündür. Yani kişi istemiş olduğu bütçe de hediyelik eşyayı alabilir. En uygun hediye kupa bardaktır.
  3. Şıklık konusunda da tercih edilecek hediyelerdir. Çünkü işe yaradıkları kadar da havalı duran hediyeler olarak görülmektedir.

Sigara Tabakaları Görünümleri Ve İşlevleriyle Herkes İçin Uygun Bir Hediyelik Eşyadır

Değişik hediyelik eşya arayışında olan kimseler için sigara tabakaları uygun görülebilir. Kullanışlı olmaları kadar şık ürünlerdir. Eskiden paket sigara olmadığı zamanlarda kişilerin yanlarında sigara tabakası taşıması zenginlik olarak adlandırılırdı. Daha çok nüfuslu kişiler sigara tabakası kullanırlardı.

Baskılı Sigara Tabakaları: Bu ürünler daha çok üzerine fotoğraf baskısı yapılan ürünlerdir. Sevilen bir amblem, dizi veya film afişi, fotoğraf sigara tabakası üzerine baskılanarak hediyelik eşya oluşturulur. Hala sigara tabakası kullanan kişiler için vazgeçilmez hediyeler olarak görülür.

İsme Özel Sigara Tabakaları: Sevdiğimiz kişiye alacağımız özel sigara tabakaları üzerine isim baskısı yapılabilir. İsim soy isim yazılarak oluşturulan bu tabaka hem anlamlı hem de kullanışlı bir hediyedir. Aynı zamanda tarih de yazılabilir.

Sade Sigara Tabakaları: Sade ancak değerli ürün severler için altın, metal veya gümüşten yapılabilecek ürünlerdir. Değerli hediyelik eşyalardır.

Zippolar Neden Hediyelik Eşya Olarak Seçilmelidir?

Ucuz hediyelik eşya veya pahalı hediyelik eşya almak isteyen kişilerin yönelim sağlayacağı ürün olarak zippolar görülebilir.

  1. Zippo çeşitleri her fiyat aralığında satın alınabilir. Ancak genelde daha pahalı hediyelik eşya isteyen kişilerin tercihi arasındadır.
  2. Üzerine isim baskısı yapılarak kişiye özel hale getirilebilir. Hatta birçok renge sahip olarak oluşturulabilir.
  3. İçerisinde gaz yerine benzin olduğu için kolay kolay sönmez. Ancak kapağı kapatılarak söndürebilecek bir ürün olmaktadır.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ