Web sitemize hoşgeldiniz.

Tütsü kullanırken bilinmesi gerekenler

İlk olarak is çubuğu kullanmakta fayda var.Öngörülemeyen adına karşın, is çubukları insanlar tarafından en kibar tütsü tipi olarak bilinir. En çok bilinen is çubukları beyaz ada çayının demet şeklinde bağlanması vasıtasıyla elde edilir. Aynı zamanda ardıç, sedir ve diğer bazı bitkiler de kullanılabilir.

  • İs çubukları, yerli Amerikalıların temizlikleri ile bağlantılıdır ve daha huzurlu hissetmenizi ya da ekstradan pozitif bir enerji almanızı sağlayabilirler.
  • İs çubuğunu bağlanmamış olan yerinden yakın ve en başından sonuna kadar yanmasına müsaade edin. Herhangi bir kıvılcım sıçramasını engellemek için is çubuğunu bir tabağa doğru tutun ve yavaş yavaş yanmasına müsaade edin. Çubuğu, tutuşmayı engelleyecek seramik bir kap veya kül tablası gibi bir şeyin içerisine koyun. Yanmakta olan is çubuğunun çevresinde geniş bir alan olmasına dikkat edin

Mutlak surette tütsü çubukları ve tütsü yakıcılarını kullanmalısınızTütsü çubukları, tütsüler grubundaki en bilinmiş olan çubuktur ve kullanımı da gayet kolaydır. Tütsü çubuğu kullanmayı isterseniz yüksek kaliteli, insan sağlığını olumsuz etkileyecek malzemeler kullanmayan ve yüksek kalitedeki tütsüleri satan bizden temin edebilirsiniz. Yalnızca güvenli malzemeler kullanmaktayız. Siz de bir tütsü alarak, tütsünün güvenli bir şekilde yanıp basit bir biçimde kül bırakarak yok olduğundan emin olun. Tütsü çubuğu yakıcıları figürlere göre değişiklik göstermektedir, ancak daha çok külü yakalayan, yukarıya doğru meyilli ve bir çıkış deliği olan ve deliğe tütsünüzü ekleyebileceğiniz şekildedir.

Tütsü çubuğunu bir kibrit veya çakmak yardımıyla yakın. Akabindeçubuğun biraz yanmasına müsaade edin ve daha sonra dışa doğru olacak şekilde üfleyin. Ufak, katımsı bir kor kalabilir. Çubuğun muhteşem kokusu, çubuğun en sonundan itibaren etrafa dağılmaya başlayacaktır. Eğer akış durursa ya da sürekli yanmazsa, tütsüyü bidaha yakın ve üflemeden evvel yanması için az daha zaman verin.

Düşük kaliteli tütsü çubuklarına dikkat edin.Tütsü çubuklarının birçok çeşidi bulunmakta ve yapımında kullanılan iki farklı yol vardır. Daldırma çubuklar denilen yanıcı kaplama malzemesi olan oldukça ince olan ağaçlardan elde edilir. El yuvarlama çubukları ise biraz daha farklı bir metotla yapılırlar, fakat sonuç olarak elde edilen ürün oldukça benzerdir. Paketleme işlemi sırasında bulunan bütün malzemelerin zararlı yapıştırıcı ya da düşük kaliteli ağaç barındırabilmesinden ötürü şart değildir. Yapılmış olan tütsü çubuklarının üretiminde kullanılan malzemelerin kalitesi hakkındaki çekinceler göstermektedir ki bu tür tütsü çubukları insanlara güven vermemektedir. Tütsü çubuklarında kullanılan içeriklerin etiketlenmesi mecburi olmadığından ötürü hangi tütsülerin kullanımının güvenli olduğuna karar vermek son derece zordur. Bir tütsünün güvenli olduğunu kesin olarak kabul edemeyeceğiniz için yalnızca bu işi ciddiyetle yapan yerlere bakmanız gerekmektedir. Sizlere sunmuş olduğumuz tütsüler kaliteli olmasının yanı sıra son derece de güvenilir ürünlerdir. Bu yüzden bizden tütsü satın almak istiyorsanız gönül rahatlığıyla istediğiniz tütsü çeşidinde karar kılabilirsiniz.

Tütsülük Çeşitleri

Hediyelik eşya kategorimizde yer alan tütsülük çeşitleri yoğun talep görmektedir. Çünkü otantik kokusuyla tütsüler ortamdaki kişileri kendine bağlamaktadır. Ağır boğucu koku çeşitleri yerine son derece doğal ve ithal olan bu ürünlerle otantik dekorasyonunuzu tamamlayabilirsiniz. Tütsü nerede satılır diye merak ediyorsanız tam da adresindesiniz. Arkadaş tobacco sitesi üzerinden en iyi tütsü markası seçebilirsiniz. Ürünlerimiz dekoratif ve şık görünümüyle de ilgi görmektedir.

Tütsülük Çeşitleri ve Özellikleri

Sitemizde yer alan tütsülük çeşitleri el emeği ve özel tasarım ürünler olarak büyük beğeni toplamaktadır. Bu nedenle tütsü satış işlemini yaptığımız sitemizden en beğendiğiniz dekoratif ürünü temin edebilirsiniz. Seçenekler arasında ahşap ve paslanmaz çelik modeller yer alıyor. Siz sadece zevkinize uygun olan modeli seçeceksiniz. Baykuş görünümlü, tabut görünümlü ve Bob Marley tütsülüklerini satın alabilirsiniz. Metal olanlar zaten tütsü yakmak için uygun olan ürünlerdir. Fakat ahşap tütsülükleri nasıl kullanacağınızı merak edebilirsiniz. Ahşap ürünlerin üzerinde de delikler bulunuyor. Yakılan tütsünün dumanı ve kokusu buradan yayılıyor. Tütsülük yanmasın diye de deliklerin olduğu bölgeye metal bölümler eklenmiştir.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ