Web sitemize hoşgeldiniz.

Ünlülerin Büyük Sırrı Ev Yapımı Maske Tarifleri

Çok işi ünlülerin genç kalmanın sırrını merak eder. Meltem Cumbul ve Ajda Pekkan gibi ünlülerin genç kalma ve bu yaşlarına rağmen güzelliklerinden ödün vermemiş olmaları herkesin dikkatini son derece çekmeyi başarır. Bunda en büyük payın ise ünlülerin kullandığı ev yapımı maske tarifleri olduğu düşünülüyor. Bu maske tariflerinin kimisinde bal bulunurken, kimisinde de zerdeçal gibi çeşitli ürünler bulunabiliyor. Ancak tamamının ortak noktası ise kullandıkları bu tarz maskelerin onların gençleşmesinde çok ciddi bir katkılarının olmasıdır.

Ev yapımı maskeler: Tamamen evdeki materyallerle yapılan maske türleri olarak bilinir. Kimisinde bal gibi çeşitli materyaller bulunurken, kimisinde de süzme yoğurt tarzı ev yapımı ürünler bulunur.

Ajda Pekkan’ın bu kadar genç görünmesinin sırrı ev yapımı maske

Hepimiz belli bir süre sonra yaşlanacağımızı ve vücudumuzun bundan çok olumsuz yönde etkileneceğini düşünürüz. Ancak Ajda Pekkan adeta zamanı tersine çevirmiştir ve hiçbir şekilde zamandan dolayı kırışma veya buna benzer bir sorun ile karşılaşmamıştır. Ajda Pekkan verdiği röportajda bunun sırrının daha çok ev yapımı maskeler olduğunu ifade eder.

  • İçerisinde zerdeçal yoğunluğu olan maskeler
  • Bal ve süzme yoğurt ağırlıklı maskeler
  • İçerisinde ağırlık olarak nane ve yeşil çay olan çeşitli maskeler

kullandığını ifade eden Ajda Pekkan, güzelliğinin sırrını da daha çok bu ev yapımı maskelere bağlıyor. 1 çay kaşığı kurutulmuş nane, 1 yemek kaşığı süzme yoğurt  ve üzerine de 1 tatlı kaşığı kadar limon suyu ekleyerek evde ünlülerin kullandığı ev yapımı hazır maske de yapabilirsiniz. Bu tarz maskeleri yalnızca Ajda Pekkan değil aynı zamanda Meltem Cumbul gibi kişiler de yaparlar. Hepsinin ortak özelliği ise son derece güzel ve yaşlanma etkisinin görülmediği kişilerdir.

Ev yapımı maskeler ile gençleşmek mümkün mü ?

Eğer gençliğinize gençlik katmak ve çok daha güzel görünmek istiyorsanız ev yapımı maskelerin tam size göre olduğunu söylemek mümkündür. Ünlülerin kullandığı ev yapımı maske tarifleri ise sanıldığı kadar karmaşık olmayıp evinizde rahatlıkla bulabileceğiniz materyallerden oluşur. Yaşlanma giderici ev maskeleri ünlülerin en çok kullandığı maske türleridir.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ