Web sitemize hoşgeldiniz.

Zamanı Güzel Geçiren Duvar Saatleri

10 Nisan 2018

Ev dekorasyonlarımızın vazgeçilmez bir parçası olan duvar saatleri farklı tasarımları ile sevdiğimiz ortamlara farklı bir hava katıyor. Evimizde, odamızda veya iş yerimizde dikkat çekici duvar saatleri seçenekleri ilgi alanlarımıza özel olarak tasarlanan alternatifler içermektedir.

Sevdiklerinize Özel Tasarım Duvar Saatleri

İçinde sizin için anlamlı olan manzaraların ve fotoğrafların bulunduğu farklı tasarım duvar saatleri aynı zamanda verebileceğiniz değişik hediyelik eşya arayışınızda size yardımcı olabilir. Sevdiklerinizin ilgi alanlarına özel olarak tasarlanmış saatler ile onlara kendilerini özel hissettirebilirsiniz.

Duvar Saati Modelleri

Birbirinden farklı tasarımları ile her ilgi alanına uygun olarak tasarlanmış duvar saatleri en iyi hediyelik eşya kategorisinde seçebileceğiniz hediyelerden biridir. Farklı modeller arasından sayabileceğimiz duvar saati seçenekleri;

  • Fotoğraflı duvar saatleri
  • Manzara resimli duvar saatleri
  • Ahşap duvar saatleri
  • Maske şeklinde duvar saatleri gibi

Daha birçok seçenek içermektedir.

Fotoğraflı Duvar Saatleri: sevdiğinizle birlikte olan fotoğrafların duvar saatinin içinde tasarımlaması ile farklı bir hediyelik eşya seçeneği oluşturan bu çeşitte sevdiğinize her zaman gözünün önünde olacak ve her baktığında onu gülümsetecek bir hediye alabilirsiniz. Özel anılarınız artık saatlerinizin içinde her zaman evinizin en güzel yerinde sergilenecek.

Manzara Resimli Duvar Saati: sevdiğinizle özel anılarınızın olduğu manzaralar duvar saatinizin içinde evinizin başköşesinde yerini alacaktır. Sizin için özel olan ya da hep gitmek istediğiniz o yerlerin fotoğrafları evinizde her zaman size güzel anıları hatırlatacaktır.

Ahşap Duvar Saatleri: ahşap tasarımlı saatler evinize farklı bir atmosfer kazandıracak ve farklı dokusuyla evinizin daha hoş görünmesini sağlayacaktır. Mobilyalarınıza ve evinizin dekoruna uygun olarak tasarımlanan saatler ile farklı bir ortam yaratabilirsiniz.

Maske Şeklinde Duvar Saatleri: özel bir ilgi alanı içeren maskeler duvar saati şeklinde artık evinizin veya odanızın vazgeçilmez bir parçası olacaktır. Farklı modelleri olan duvar saatleri içinde sayabileceğimiz birkaç alternatif olarak;

  • Kuş simgeli maske şeklinde duvar saatleri
  • Dekoratif çiçek motifli saatler
  • Kertenkele veya kaplumbağa gibi hayvan motifli duvar saatleri
  • İnsan yüzü şeklinde tasarımlanan duvar saatleri gibi

Daha birçok değişik alternatif duvar saatleri seçeneklerini hem değişik hem ucuz hediyeli eşya olarak sevdiklerinize alabilirsiniz.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ